STRONY INTERNETOWE
Wizytówka w sieci

Tworzymy strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych. Nasze usługi świadczymy nie tylko na terenie Żor, Gliwic czy Katowic ale także całej Polski.

Profesjonalna i przejrzysta strona w internecie to świetne narzędzie do skutecznego pozyskiwania nowych klientów. To właśnie w sieci klienci szukają produktów czy usług. Naturalnym jest więc, że musisz tam być! To jednak dopiero pierwszy krok. By miało to sens musisz zostać zauważony. Webmi gwarantuje Ci stworzenie w pełni profesjonalnej strony internetowej, która na zawsze odmieni twój biznes, przenosząc go na wyższy poziom!

W swojej pracy nie stosujemy półśrodków. Robimy coś dobrze, albo wcale. Jesteśmy pewni, że nasz produkt w postaci twojej strony internetowej spełni oczekiwania twoje i twoich klientów. Projektując nasze witryny internetowe skupiamy się nie tylko na walorach estetycznych, ale dbamy również o to, aby optymalizować nasze usług, tak aby twój lokalny, ale i globalny biznes docierał do nowych odbiorców, a korzystanie ze strony www było, proste, przejrzyste i czytelne.


Jak działamy?

STRATEGIA

Nawiążmy kontakt. Razem ustalimy cele oraz strategię przyszłych działań.

DESIGN

Przedstawimy Ci do akceptacji projekt graficzny Twojej strony, Ty dokonasz jego oceny.

REALIZACJA

Następny etap to wdrożenie. Wtedy też tworzymy serwis a także uzupełniamy jego treść.

UTRZYMANIE

Przez kolejny rok utrzymujemy oraz administrujemy Twoją stronę www całkowicie za darmo.Dlaczego Webmi?


Profesjonalizm

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w branży. W pełni wykorzystujemy potencjał nowoczesnych technologii sprawiając, że nasze strony są atrakcyjne i efektywne.


Responsywność

Dziś większość z nas przegląda Internet na smartfonach. Spraw, aby mogli znaleźć Twoją stronę. W Webmi zoptymalizujemy witrynę tak, by była przyjazna dla użytkowników mobilnych.Terminowość

U nas wszystko działa jak w zegarku. Korzystając z naszych usług, możesz być pewien, że prace nad stroną zostaną ukończone w założonym terminie.


Doświadczenie

Naszym największym atutem jest świetna kadra. Zatrudniamy doświadczonych programistów, którzy w swoim dorobku mają wiele interesujących projektów. Nie wierzysz? Zajrzyj do zakładki „Portfolio”.Wsparcie i obsługa

W Webmi nigdy nie zostaniesz sam z problemami ze stroną. Naszym klientom zapewniamy rok darmowego utrzymania strony oraz pomoc w optymalizacji witryny i wypełnieniu jej treścią.


Atrakcyjne rozliczenie

W Webmi płacisz tak, jak Ci wygodnie. Pieniądze możesz wpłacać ratami, jednorazowo albo w formie przyjaznej subskrypcji.


  • Tour de Pologne
  • Justyna Kowalczyk
  • Strona internetowa Bako Żory
  • AFevent
  • HeatU
  • Klasa Bobasa
  • Maratony Rowerowe Lang Team
  • VRenter

Zróbmy coś razemZadzwoń do nas

Chcesz z nami pracować? Zadzwoń do nas!
Umów się na spotkanie lub zapytaj o szczegóły.

790 - 569 - 563Napisz do nas

Chcesz z nami współpracować? Napisz do nas i zapytaj o szczegóły. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe!

info@webmi.pl